![](/media/photos/foto2.jpg.1170x455_q85_box-0%2C680%2C6000%2C3013_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ІСТОРІЇ
![](/media/photos/foto3.jpg.1170x455_q85_box-1300%2C1000%2C6000%2C2828_crop_detail.jpg)
ВІДДІЛ ПРИРОДИ
![](/media/photos/3_iubJk65.jpg.1170x455_q85_box-0%2C148%2C1170%2C603_crop_detail.jpg)
ХУДОЖНІЙ ВІДДІЛ
![](/media/photos/%D0%92%D1%96%D0%B4%D0%B4%D1%96%D0%BB_%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D1%97.jpg.1170x455_q85_box-0%2C1120%2C6000%2C3453_crop_detail.jpg)
31 травня 2024
31 травня 2024 року в Рівненському обласному краєзнавчому музеї відбулося святкування Останнього дзвоника та Міжнародного дня захисту дітей. Організаторами заходу виступили – РОКМ, КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти» РОР, Громадська організація «Дівчата», клуб «Дівчата. Діти» Рівне. Міжнародний день захисту дітей був заснований в листопаді 1949 року у Парижі та традиційно відзначається щорічно 1 червня, зокрема в Україні.
Програма свята, участь в якому взяли рівненські школярі, включила в себе різноманітні майстер-класи з паперопластики, робототехніки, «веселої палітри» (гіпсові фігурки), екомайстерні (малюнки на дерев’яних спилах на природних матеріалах), плетіння прикрас з шнурівки, створення власними руками різноманітних поробок, виготовлення патріотичних брелоків тощо.
Разом з вихованцями гуртка «Майстерня духовності» (керівник – Лілія Шехтер, заввідділом Центру національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти) була організована співанка «Україна у нашому серці», де виконувалися попурі з пісень на патріотичну тематику. До співанки долучилися діти Центру підтримки «Я Маріуполь» та м. Донецька. За словами пані Лілії такі заходи вкрай важливі для соціалізації та інтеграції дітей в сучасні реалії військового часу.
Свято супроводжувалось екскурсіями по експозиціям краєзнавчого музею.